Projekty

2011.01.20

Etap 1 - KONCEPCJA

Obraz

Etap 1 - KONCEPCJA to poczatek przygody jakim jest tworzenie nowego miejsca. Dzieki odpowiedniej pomocy w kształtowaniu programu inwestycji, zmienimy zalożenia w idealnie dobrna formę. Juz na początkowym etapie odpowiednie analizy pozwolą Tobie zdecydować o optymalnym wariancie Twojej inwestycji.


Obraz

Etap 1 - KONCEPCJA to początek przygody jakim jest tworzenie nowego miejsca. Dzięki odpowiedniej pomocy w kształtowaniu programu inwestycji, zmienimy założenia w idealnie dobraną formę. Już na tym początkowym etapie odpowiednie analizy pozwolą Tobie zdecydować o optymalnym wariancie Twojej inwestycji.

Obraz

Etap 2 - PROJEKT BUDOWLANY to proces, przez który pomożemy Ci przejść bez straty Twojego cennego czasu na uzgodnienia, które możemy wykonać za Ciebie. Jest to czas, który pozwoli na podjęcie trafnych decyzji odnośnie przygotowania szczegółowych założeń do projektu wykonawczego.

Obraz

Etap 3 - PROJEKT WYKONAWCZY to czas decyzji odnośnie szczegółowych rozwiązań, datali i doboru odpowiednich materiałów. Dzięki cyfrowym modelom pojektowym przygotujemy odpowiednie przedmiary i zestawienia, które ułatwią w optymalizacji projektu na każdym z etapów inwestycji. Współpracujemy z wieloma partnerami, dzięki którym pomożemy w doborze produktów w atrakcyjnych cenach.

Obraz

Etap 4 - REALIZACJA to ostatni etap, w którym możesz zobaczyć efekt swojej pracy. Specjalizujemy się poza koordynacją branżową podczas etapu projektowania, również koordynacją i nadzorem podczas etapu realizacji inwestycji. Powierzając nam prace wykończeniowe możesz zrealizować inwestycje oszczędzając swój cenny czas. Dzięki wyspecjalizowanym ekipom z jakimi współpracujemy zrealizujemy dla Ciebie Twoje miejsce.

Strona 1 z 2  > >>